Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Moji kamarádi

      Cyril z Odolenky

Je to český teriér....člen naší rodiny a můj nejlepší kamarád. Byl se mnou v Praze na výstavě a v dorostu dostal VN1, takže super. Panu rozhodčímu se líbil, ale řekl paničce "že je volako macatý a mal by zchudnůť ". Je proti mě malinký, ale nebojí se ničeho. Když jsme na procházce a nějaké zvířátko se kolem mě začne motat, okamžitě si mě brání. Štěká a zlobí se, ale myslím, že jen pouští hrůzu.....jinak je moc hodný a mazlivý. Běda ale kdyby mu chtěl někdo ublížit, to by měl pak co dělat se mnou:-(.

Doma ale dovede rozkousat úplně všechno.                                 To jsme dvojka co:-)

 

Cyrilek je věčně hladový a dovede si nacpat bříško tak, že ho má úplně kulatý. 

Tak tohle je jeho oblíbená poloha když spí:-))

   Kočičí kamarádi

také patří do naší rodiny a s Cyrilkem je z legrace honíme:-).

Na křesle je kocourek Pinďa, kříženec mainské mývalí, kterého panička našla hladového a promrzlého na Vysočině. Šíleně mou paničku miluje. Ráno když páníček odchází do práce, nenápadně proběhne do ložnice a spinká s paničkou.

Uprostřed je kočičí slečna Konie, která si mé lidi sama našla....nejdřív je opatrně okukovala, časem si vzala nějakou dobrotu z ruky, nechala se pohladit a jednoho dne si prostě sama vešla do baráčku. Moji lidé neměli to srdce jí vyhnat ven. Ona je mazel a je jí jedno čí ruka jí drbe:-), ale venku je k cizím lidem nedůvěřivá.

Nahoře spokojeně spí Dodo, čtyřletý, údajně britský whiskas kocourek, kterého si moje rodina přivezla jako prvního a ten zase zbožňuje páníčka. Mají spolu takový drbací rituál. Oba se přitom tváří děsně důležitě, ale jen do chvíle než mě to přestane bavit....to k nim vlítnu, Dodo se zašklebí, zdrhne a mají po drbání:-)).

 

Dodánek je také moc šikovný lovec a často mi myšku nebo ptáčka nechá na hraní:-).

Z Konie se vyklubalá krásná kočičí slečna

Také Konča jednoho dne zmizela a již jsme jí neviděli:-(. Vypadá to, že někdo v okolí nemá rad kočky a ubližuje jim!

Pinďa se rád toulá, ale ještě raději spí.

  Bohužel Pinďa 28.prosince odešel brzo ráno na procházku a od té doby jsme ho neviděli. Dosud po něm moji lidé pátrají a zkouší všechno možné i nemožné, ale stále bez úspěchu:-(. Všem se nám po něm stýská.

V březnu 2014 shodou okolností naší rodinu rozšířil nový kocourek Miky.....nalezenec a je Pinďovi neuvěřitelně podobný.

                                                         

     Nelly Lib-Vach neboli Nelinka

Je má malá rotvajleří kamarádka, ale bydlí až v Kralupech a tak se málo vidíme. Naposledy jsme spolu a s Cyrilkem lítali na sněhu...to se mi moc líbilo. Už má za sebou také první úspěšnou výstavu VN1 ve štěnatech. Také jede na výstavu do Budějovic, tak jí držím tlapičky.

No, ještě je to nešikovné mrně....ale brzy z ní bude psí slečna.

Krásně se usmívá....fešanda:-).

Bohužel Nelinka tragicky zemřela.

        Fialka

      Je dvouletá rotvajlerka, která se dostala do rodiny k Nelince z Kralup. Takže teď k nám jezdí dvě slečny, a to je pak teprve u nás pořádná psí smečka. Naposledy jsme byli všichni i s páníčkama na procházce a super jsme si užívali. Fialka se zakoukala do Cyrilka a pořád si s ním chce hrátJ.

Na výstavy nejezdí, nemá prý nějaký průkaz původu nebo co to říkal páníček. Jí to ale nevadí, je šťastna že má svou rodinu. Perfektně umí hlídat dům a na každého pouští hrůzu, ale je hodná a neublížila by.

Jak se umí koukat:-)

 Viona z Tyrosu

V Kralupech po Nelince získala svou rodinu Isinka....je to také malá rotvajleří slečna. Já jsem jí ještě neviděla. Nejdřív byla moc malinká na hraní a když už teď vyrostla, tak není čas na návštěvy. Její panička si otevřela obchůdek pro zvířátka a tak je moc práce a starostí. Je to ale fešanda a prý děsná rošťanda.

 

Hugo

Přišel k nám od Sašenky když odjela do Anglie a už u nás zůstal. Je to veliký kocour a trochu rváč a s Dodánkem se nemají rádi. Má pořád hlad a moc rád se toulá po okolí.

 

 

Hellen Salix Alba neboli Helenka

Helenka je britská červená mramorovaná kočička a je to naše malé zlatíčko.

Helenka1 

 

TOPlist